Максим Бурбак: Міст-довгобуд через річку Прут на Буковині нарешті почнуть відновлювати
неділя, 17 березня 2019, 15:20

За наполяганням керівника фракції "Народний фронт" Максима Бурбака цього року виділено 100 млн грн на відбудову мосту через річку Прут поблизу села Маршинці в Чернівцькій області, який було зруйновано повінню ще 2008 року.

Сьогодні місце майбутньої відбудови народний депутат оглянув разом з міністром інфраструктури, представником "Народного фронту" в уряді Володимиром Омеляном, який перебуває в області з робочим візитом.

"Разом з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном зустрілись з головами Новоселицької і Герцаївської РДА та іншими відповідальними особами на вкрай важливому об’єкті - недобудованому мосту через річку Прут поблизу села Маршинці. Це вже не перша така зустріч. Але цього разу вирішальна", - написав на своїй сторінці у Facebook Максим Бурбак.

Він відзначив, що при розгляді державного бюджету на 2019 рік відстоював виділення на відновлення будівництва мосту 100 млн грн.

"Особисто ініціював при розгляді державного бюджету на цей рік виділення 100 млн гривень на його добудову. Загалом потрібно близько 250 млн гривень. Але це перший, дуже важливий крок. Вже цього року роботи повинні розпочатись на цьому об’єкті. Вперше з 2008 року. Ще з 2014 року, у надважкі часи для України, за порадою Прем`єр-міністра Арсенія Яценюка почав займатись вирішенням цього питання. І сьогодні є певне відчуття позитиву з того, що зрушили з місця. Крок за кроком відбудовуємо інфраструктуру Чернівецької області", - відзначив Бурбак.

У свою чергу міністр інфраструктури Володимир Омелян подякував Максиму Бурбаку і в особі його – всій парламентській фракції "Народний фронт" за підтримку важливих законопроектів із розбудови інфраструктури.

Він також повідомив, що субвенція з Дорожнього фонду на ремонт доріг місцевого значення та комунальної власності Чернівецької області у 2019 році становитиме 228,15 млн грн, а на дороги державного значення буде спрямовано 414,74 мільйонів гривень.

"У підсумку ми маємо хороший результат для країни - ресурс для відновлення доріг державного і місцевого значення, а також мостів, які не ремонтувалися десятками років", - резюмував Володимир Омелян.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua