Максим Бурбак: НАБУ повинно ефективно працювати і не паралізувати роботу державних органів (відео)
четвер, 21 грудня 2017, 13:34

"Народний фронт" переконаний, що дії НАБУ не повинні шкодити репутації України та не повинні  паралізувати роботу державних органів.

По це під час брифінгу в парламенті наголосив керівник фракції Максим Бурбак.

Він назвав дивною реакцію Антикорупційного бюро на заяви адвокатів Януковича.

"Досить дивно, що вчора на заяву захисників втікача Януковича НАБУ проводило обшуки в Держфінмоніторингу з підозрою на злочинну конфіскацію в 1,5 млрд доларів. Що звучить досить дивно", - підкреслив Максим Бурбак.

Він нагадав, що спецконфіскація вкрадених грошей оточенням Януковича була вимогою "Народного фронту".

"Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк знайшов ці гроші, вони були заарештовані і їх не вивели за кордон. Півтора року фракція "Народного фронту" подавала різні редакції закону про спецконфіскацію грошей, вкрадених бандою Януковича. Прикро, що зал не підтримав, бо окремі популісти робили все для захисту активів Януковича. Завдячуючи роботі Генеральної прокуратури ці 1,5 млрд доларів були зараховані в бюджет", - наголосив керівник фракції.

Він підкреслив, що парламент проголосував за розподіл цих грошей в Держбюджеті.

"Вони пішли на підвищення соціальних стандартів, на ремонти доріг, вони пішли на сільську медицину. І впевнений, що дії НАБУ не повинні шкодити репутації України. НАБУ повинно ефективно працювати, не паралізувати роботу державних органів", - наголосив Максим Бурбак.

"Наступним кроком є пошук грошей, які вкрав Янукович. За окремими підрахунками, він вкрав понад 30 млрд доларів. Треба їх знайти по всьому світі і повернути назад", - резюмував керівник фракції.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua