Максим Бурбак: "Народний фронт" виконав найбільше передвиборчих обіцянок (відео)
субота, 11 листопада 2017, 14:42

Фракція "Народний фронт" є лідером із виконання передвиборчої програми. За три роки діяльності парламенту "Народний фронт" виконав 82% своїх передвиборчих обіцянок.

Про заявив керівник фракції Максим Бурбак, виступаючи під час з'їзду партії.

"За оцінками аналітиків Комітету виборців України, наша фракція лідер із виконання передвиборчої програми, "Народний фронт" реалізував її на 82%. Тому з впевненістю можу сказати: так, ми є опорою парламентської коаліції, ми є основою цього парламенту, ми є рушійною силою цього парламенту",  - наголосив керівник фракції.

"Як голова фракції "Народний фронт" скажу: ми сміливо можемо пишатись нашою парламентською фракцією – сама дисциплінована, сама ефективна державницька сила",  - підкреслив Максим Бурбак.

Підсумовуючи роботу фракції за три роки парламенту, Голова фракції підкреслив, що парламентом прийнято понад 220 законів, авторами яких є депутати фракції.

"На сьогодні Верховною Радою України VIII скликання прийнято 226 законів, авторами яких є депутати "Народного фронту". Саме наша фракція відстоювала у парламенті створення антикорупційних органів, запровадження електронного декларування. Ми відстоювали на законодавчому рівні питання соціального захисту та пенсійного забезпечення військовослужбовців, учасників АТО, Героїв Майдану та їх родин",  -  наголосив він.

"Саме "Народний фронт" щодня в парламенті бореться за посилення національної безпеки та оборони, за підвищення статусу військовослужбовця української армії. Завдяки наполегливій позиції, понад півтора роки на цьому наполягали, ми нарешті конфіскували кошти, вкрадені бандою Януковича, арештовані урядом Арсенія Яценюка", - наголосив Максим Бурбак.

"Завдяки наполегливості прем’єра Яценюка і фракції "Народний фронт" Україна отримала безвізовий режим з ЄС. Разом з нашими міністрами в коаліційному Уряді ми відстоювали, а іноді і силою виборювали, реформи Міністерства внутрішніх справ, створення Національної гвардії та Національної поліції. Реформу системи освіти, пенсійну реформу, медичну. Боролись і боремось за реформу децентралізації влади і розвиток об’єднаних територіальних громад", - підкреслив Максим Бурбак.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua