Максим Бурбак: "Народний фронт" вітає схвалення стратегічного курсу України в ЄС та НАТО (фото, відео)
четвер, 22 листопада 2018, 18:50

Фракція "Народний фронт" вітає схвалення конституційних змін щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС та НАТО.

"Це виконання ініціативи Арсенія Яценюка. Лідер "Народного фронту" ще 28 червня цього року виголосив цю ідею. Ми готові остаточно проголосувати цей законопроект якнайшвидше", - наголосив керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак перед голосуванням.

"За даними соціологічних опитувань, понад 60% українців підтримують вступ України до НАТО. Це підтвердження сталої тенденції, яка виявилася ще з 2015 року: після початку російської агресії українці чітко зрозуміли, що НАТО гарантує своїм членам мир і безпеку", - зазначив Максим Бурбак.

Він підкреслив, що євроатлантична інтеграція України – безальтернативний, незворотній  курс, розпочатий Прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком.

"Пам'ятаєте скільки було скептицизму, коли говорили, що Україна отримає безвіз? Тепер,  коли ми виконали план дій, який був представлений урядом Арсенія Яценюка із 144 підзаконних актів, Україна отримала бевіз і наші громадяни вільно подорожують країнами Європи", - зауважив Максим Бурбак.

"Шановні колеги, на конституційному закріпленні не можна зупинятися. Мету вступу до  НАТО і ЄС треба вписати не лише в Конституцію, а й до конкретних законів, в яких  мають бути  план-графік і перелік відповідальних за отримання й виконання Плану дій НАТО щодо членства, статусу Країни-кандидата ЄС тощо. "Народний фронт" вимагає цього вже рік",  - наголосив керівник фракції.

Максим Бурбак наголосив, що так як Україна виконала вимоги для отримання безвізу,  потрібно працювати і для отримання членства в НАТО.

"Ми повинні погодити з нашими партнерами, країнами - членами Альянсу План дій щодо вступу в НАТО і ми його виконаємо. Ми отримали безвіз - ми отримаємо членство в НАТО і ЄС", - підкреслив Максим Бурбак.

Верховна Рада схвалила Проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору) 311 голосами народних депутатів.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua