Максим Бурбак: "Народний фронт" визначається щодо формату участі у виборах. Мажоритарники будуть боротися за перемогу в округах (відео)
вівторок, 28 травня 2019, 15:01

Незалежно від того, чи буде "Народний фронт" у парламенті наступного скликання, партія буде працювати і відстоювати ті цінності, які відстоювала протягом останніх 5 років.

Про це під час спілкування з журналістами в кулуарах парламенту повідомив керівник фракції Максим Бурбак.

"Незалежно від того, чи будемо ми в стінах парламенту наступного скликання, чи будемо поза стінами - партія "Народний фронт" буде працювати, буде відстоювати ті цінності, які ми сповідуємо і за які стояли з 2014 року. І врешті-решт зробили так, щоб наша держава могла розвиватися і ставала повноцінним членом ЄС та НАТО",  - зазначив керівник фракції.

Максим Бурбак вкотре наголосив, що фракція "Народний фронт" є найдисциплінованішою і відповідальною політичною силою в парламенті цього скликання.

"Вчора вчергове на фракції це було доведено - що ми завжди в будь-якій ситуації підтримуємо один одного, є спільною сім'єю. Тому ми 5 років тримали удари в спину, 5 років працювали разом для того, щоб країна реформувалася, щоб вона розвивалася і щоб вона поступово йшла до членства в Євросоюзі і НАТО", - сказав керівник фракції.

Він також підкреслив, що "Народний фронт" - чи не єдина політична партія у складі Верховної Ради VIII скликання, хто майже повністю виконав свою передвиборчу програму.

"Про це свідчать різні експерти. І нам є про що звітувати", - додав Максим Бурбак.

"Але працюючи в коаліції і будучи відповідальною політичною силою, ми отримували багато критичних зауважень, ми отримували шквал замовних негативних фальсифікацій стосовно нашої діяльності. І цілком зрозуміло, що це суттєво позначилося на нашому рейтингу. Ми в своїй роботі робили все для того, щоб Уряд як у 2014 році Арсенія Яценюка, так і Уряд Гройсмана працював, і щоб вони могли продовжувати поступ і розвиток нашої країни", - зазначив Максим Бурбак.

"Президент Зеленський видав неконституційний указ, призначено вибори. І вважаємо, що вони неконституційні. Адже за 2 тижні вже розпочнеться активна фаза кампанії. І ми бачимо, що не встигаємо переформатуватися. Хоча, ще раз хочу повторити, що з юридичної точки зору указ є антиконституційним і вибори повинні були бути чергові в жовтні місяці цього року... Але це не забирає право наших депутатів іти по мажоритарних округах",  - наголосив керівник фракції.

Відповідаючи на уточнююче запитання журналістів, чи йтиме партія на вибори, Максим Бурбак відповів: "Ще не визначилися, ще йдуть обговорення. Найближчим часом ми повідомимо".

Він також додав, що лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк не буде брати участь у виборах на мажоритарних округах. 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua