Максим Бурбак: Парламент не визнає президентські вибори РФ у Криму (відео)
вівторок, 6 лютого 2018, 11:07

Український парламент повинен звернутися до світової спільноти і запобігти так званим виборам президента Росії на українській території.

Про це заявив керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак, виступаючи з парламентської трибуни. 

Він підкреслив, що "Народний фронт" зареєстрував проект постанови про звернення Верховної Ради до міжнародного співтовариства у зв'язку із незаконною підготовкою виборів президента Росії на тимчасово окупованій частині території України - в Автономній республіці Крим та Севастополі.

"Процес підготовки виборів і утвердження окупаційного режиму в Криму і на Донбасі супроводжується систематичним і масштабним порушенням прав місцевого цивільного населення, репресіями, вбивствами, тортурами. Цинізм путінських вбивць добре відстежується на даті, яку вони вибрали для голосування, щоб підкреслити свій реваншистський та агресивний настрій – це 18 березня, четверта річниця анексії Криму", - наголосив керівник фракції.

Максим Бурбак підкреслив, що у 2016 році український парламент також виступив проти голосування в окупованому Криму, під час так званих "виборів" у Держдуму. Тоді, за ініціативи Арсенія Яценюка, Верховна Рада ухвалила постанову про невизнання виборів до Держдуми в цілому з відповідними правовими наслідками. 

"Сьогодні парламент має так само звернутися до всього світу з вимогою запобігти так званим виборам Путіна на українській території. Крим і Донбас офіційно визнані окупованими територіями. Ми закликаємо парламент якнайшвидше проголосувати за цю постанову", - наголосив Максим Бурбак.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua