Максим Бурбак: Політичні сили мають припинити міжусобиці до перемоги у війні з Росією (відео)
субота, 2 лютого 2019, 15:07

Закон про українську мову як державну, прозорість медіа-власності та закріплення в Конституції курсу на ЄС та НАТО – такі пріоритети роботи фракції "Народний фронт" на останній рік роботи парламенту VIII-го скликання.

Про це на з’їзді партії наголосив керівник фракції Максим Бурбак.

"Маємо ще один рік для виконання першочергових завдань парламенту. Насамперед невідкладно ухвалити в цілому законопроект "Про забезпечення функціонування української мови як державної. Це обов‘язок цього парламенту", - сказав Максим Бурбак.

"Ми повинні захистити інформаційний суверенітет. Україні необхідні закони про прозорість медіа-власності та про кримінальну відповідальність за заперечення факту агресії. Ми повинні внести зміни в Конституцію для закріплення курсу на членство в ЄС та НАТО," - наголосив керівник фракції.

Окремим фронтом парламентської боротьби для "Народного фронту", за словами Максима Бурбака, буде захист виборів від втручання Москви.

"Кремль, окрім війни й пропаганди, готує фальсифікацію виборів. "Народний фронт" вимагає створити тимчасову слідчу комісію Ради щодо розслідування фактів вручання у вибори з боку Росії. Ця комісія, зокрема, має розслідувати джерела фінансування пропутінських ЗМІ в Україні. Ми не дамо знищити нашу державу", - заявив Максим Бурбак.

Він підкреслив, що робота фракції буде спрямована на дотримання продуктивної роботи парламенту під час виборів.

"Головна стратегія "Народного фронту" – не допустити дестабілізації Верховної Ради. Закликаємо державницькі партії та фракції припинити міжусобиці до перемоги у війні. Вимагаємо від колег продуктивної роботи, поки українці обирають Президента", - наголосив керівник фракції.

"Народний фронт" сьогодні – опора парламентаризму й головна державницька сила в Україні. І я переконаний, в наступному парламенті ми також з честю будемо нести цю функцію", - підкреслив Максим Бурбак.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua