Максим Бурбак провів зустріч з представниками об’єднаних територіальних громад у Чернівецькій області (фото)
понеділок, 12 лютого 2018, 15:16

Керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак відвідав свій мажоритарний округ у Чернівецькій області, де поспілкувався з представниками об’єднаних територіальних громад.

"Дуже плідно попрацював у Клішківцях Хотинського району, де урочисто відкрили відремонтовану адміністративну будівлю сільського стадіону", - повідомив він на своїй сторінці у Facebook.

Бурбак нагадав, що три роки тому мешканці с. Клішківці створили об'єднану територіальну громаду, і "ця відремонтована будівля – це символ успішності Клішковецької ОТГ".

"Сама громада тепер вирішує, куди спрямовувати фінансування, які першочергові завдання треба вирішувати. Громада сама творить своє майбутнє без будь-яких вказівок чи то з району, чи то з області", - зазначив Максим Бурбак.

Керівник фракції "Народний фронт" також поспілкувався з мешканцями громади стосовно додаткового фінансування будівництва спортивного залу Клішковецької гімназії, набуття статусу опорної школи імені Леоніда Каденюка.

"Не міг оминути амбулаторію сімейної медицини, де обговорили імплементацію медичної реформи на селі. Вислухав багато нарікань щодо вартості та переліку ліків, які надає держава. Завершили роботу візитом до відділення денного догляду дітей з інвалідністю Хотинського територіального центру соціального обслуговування", - розповів про свою роботу на мажоритарному окрузі народний депутат "Народного фронту".

"Громада вклала майже 1 мільйон гривень в ремонт, також буду звертатись до голови Чернівецької ОДА Олександра Фищука з пропозицією виділення коштів на закупівлю  меблів. А ще треба вирішити питання придбання мікроавтобуса, тому що відділення буде обслуговувати діточок з інвалідністю з усього Хотинського району", - написав Максим Бурбак.

 

 

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua