Максим Бурбак: Провокатори хочуть занурити країну у політичну кризу (відео)
середа, 18 жовтня 2017, 10:52

"Народний фронт" вимагає стабільної роботи парламенту і не дозволить сіяти хаос в країні.

Про це з трибуни парламенту заявив керівник фракції Максим Бурбак.

"Фракція "Народний фронт" категорично засуджує провокації і насильство проти правоохоронців, які відбулися вчора в урядовому кварталі. Протестувальники отримали можливість мирно мітингувати під стінами парламенту. Ніхто розганяти це мирне зібрання не буде, як і піддаватись на провокації", - наголосив Бурбак.

"Народний фронт" не дозволить дестабілізувати роботу парламенту. Ми не дамо посіяти хаос в Україні під час війни", - заявив керівник фракції.

Максим Бурбак наголосив, що на порядку денному парламенту медична реформа, прийняття бюджету, а також закону про збройну агресію Росії.

"Мільйони українців чекають на реформу медицини і вони мають право на оновлену галузь та гідне медичне обслуговування. Країна очікує прийняття закону про визнання збройної агресії Росії і окупації на Донбасі. Об’єднанні територіальні громади по всій Україні, педагоги, лікарі, пенсіонери очікують, що парламент вчасно прийме бюджет на 2018 рік і цим забезпечить їм підвищену пенсію, виконання і фінансування вже прийнятих освітньої та пенсійної реформ. Армія потребує озброєння, а військові - матеріального і соціального забезпечення", - наголосив керівник фракції.

"Країна очікує від парламенту стабільної роботи", - додав Максим Бурбак.

У той же час, за словами керівника фракції "Народний фронт", організатори провокацій намагаються ввести країну у політичну кризу.

"Ввести парламент у штучну політичну кризу, зіткнути людей з правоохоронцями і спровокувати бійки. Ми цього не дозволимо! Ми не дозволимо провокаторам та гастролерам різних мастей провокувати нацгвардійців, бити парламентарів та працівників Верховної Ради. Демократія в Україні – це не хаос і не свавілля!",  - підкреслив Максим Бурбак.

Він наголосив, що разом з протистоянням російській агресії Україна проводить важливі реформи, які не робила жодна влада протягом 25-ти років незалежності.

"Три довгих роки країна протистоїть військовій російській агресії і в цей час проводить реформи. Три роки в цьому парламенті російські "консерви" намагаються всіляко зашкодити розвитку країни, придумуючи чергову брехню про "злочинну владу", щоб дестабілізувати і ослабити державу. У вас нема жодного конструктиву", - сказав Максим Бурбак.

Він додав, що в четвер, після розгляду медичної реформи, парламент розгляне законопроекти щодо депутатської недоторканності та виборче законодавство.

"Вчора ми досягли консенсусу, що в порядку денному парламенту на четвер стоять питання щодо голосування за законопроект про зняття депутатської недоторканності, починаємо розглядати законопроекти щодо відкритих списків на чергових виборах. Все це парламент буде розглядати завтра відповідно до процедури, до чинного законодавства і Конституції України", - сказав керівник фракції "Народний фронт". 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua