Максим Бурбак: Реформа децентралізації передбачає відповідальність органів місцевого самоврядування (відео)
середа, 22 березня 2017, 12:28

Фракція "Народний фронт" наголошує на актуальності прийняття законопроекту №2297-а про публічний контроль.

Про це з трибуни парламенту заявив керівник фракції Максим Бурбак.

За його словами, місцеві громади в рамках реформи децентралізації отримали низку повноважень і збільшення надходжень до місцевих бюджетів, державних дотацій, які потребують контролю і звіту.

"Є тривожні сигнали, що корупція разом з грошима, які ми передали на місця, перенеслася на місцевий рівень. Дуже багато підрядів і капітальних видатків, вже приймаються рішення щодо їх використання місцевими громадами", - підкреслив народний депутат.

"Зараз треба зосередити увагу на перевірці таких даних. Тому що деякі дороги, які робились минулого року за державні кошти на місцях, вже зійшли разом зі снігом", - наголосив Бурбак.

Він зазначив, що виявляти факти корупції мають новостворені антикорупційні органи, однак керівникам місцевих громад треба пам'ятати і про відповідальність за прийняті рішення.

"Разом з децентралізацією влади і передачею коштів на місця ми передавали ще й відповідальність на місця. Органам самоврядування треба усвідомити, що вони теж відповідають, і не кивати на Київ", - резюмував Максим Бурбак. 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua