Максим Бурбак: У 2017 році парламент провів реформи і прийняв важливі для країни рішення (відео)
п’ятниця, 22 грудня 2017, 11:22

Підсумовуючи роботу парламенту в 2017 році, керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак відзначив, що парламент провів важливі реформи, а найголовніше - що здатний приймати важливі для країни рішення.

Про це він сказав, спілкуючись із журналістами в кулуарах парламенту.

"Парламент показав і доказав свою дієздатність, попри заяви популістів "Опоблоку" і "Батьківщини" про те, що парламент неефективний, що треба проводити перевибори, ми довели, що здатні приймати важливі рішення для нашої держави", - підкреслив Максим Бурбак.

"Завершилась осінь реформ, вона продовжиться весною реформ. Ми розпочали пенсійну, освітню та медичну реформи. Багато законів було прийнято щодо дерегуляції бізнесу, спрощення ведення бізнесу, закон "Стоп маски-шоу", - відзначив керівник фракції позитивні напрацювання парламенту.

Серед невдач, за словами Максима Бурбака, неприйнятий закон про реінтеграцію Донбасу.

"Прикро, що не було проголосовано в другому читанні законопроект, яким Росія визнається агресором. Впевнений, що ми розпочнемо наступний пленарний тиждень 16 січня і першим питанням буде цей законопроект", - наголосив керівник фракції.

Він підкреслив, що закон дозволить Україні суттєвіше відстоювати свої  права на міжнародній арені.

"Ми донесемо свою позицію, що Росія є агресором. Друге, це суттєво посилить нашу правову позицію в поданні позовів щодо країни-агресора - Росії. По-третє, Росія повинна нести повну відповідальність за ті злочини, які вона зараз робить на окупованих територіях", - наголосив Максим Бурбак.

Він також акцентував на тому, що фракція "Народного фронту" відстоюватиме питання посилення національної безпеки та оборони.

"Нам важливо,  щоб ми зробили все для підсилення  національної безпеки та оборони, зробили все для впровадження тих реформ, за які ми голосуємо", - резюмував керівник фракції "Народний фронт". 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua