Максим Бурбак: В проекті Держбюджету збережені традиції Уряду Арсенія Яценюка щодо фінансування безпеки і оборони (відео)
четвер, 18 жовтня 2018, 17:31

Вимоги "Народного фронту" були враховані в проекті Держбюджету на 2019 рік, який сьогодні був прийнятий в першому читанні.

Про це заявив Керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак, спілкуючись із журналістами.

"Ті традиції, які були започатковані Урядом Арсенія Яценюка стосовно фінансування безпеки і оборони України на рівні не менше 5% ВВП -  продовжуються. Понад 200 млрд грн на заходи з безпеки і оборони. Передбачається суттєве збільшення зарплатні нашим військовослужбовцям, працівникам ДСНС, прикордонникам, працівникам Міграційної служби, правоохоронцям", - розповів Максим Бурбак.

"Бюджетом передбачається підтримка і продовження реформ освіти, охорони здоров'я, реформи децентралізації. Суттєво збільшується інфраструктурна субвенція об’єднаним територіальним громадам - це дуже важливо, адже уряд повинен підтримувати ОТГ і громади, які наважилися піти на об’єднання", - відзначив керівник фракції "Народний фронт".

Він висловив впевненість, що Кабінет Міністрів вчасно опрацює поправки народних депутатів і головний фінансовий документ бути прийнятий незабаром.

"Вітаю, що ми пройшли сьогодні перше читання. Вважаю, що Уряду вистачить професійності, бюджет буде доопрацьований і ми вийдемо на результативне друге голосування", - резюмував Максим Бурбак.

 

 

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua