Максим Поляков: Справу проти мене вигадав Ситник (відео)
п’ятниця, 21 липня 2017, 13:44

Народний депутат фракції "Народний фронт" Максим Поляков наполягав на тому, аби представник іноземного приватного бізнесу оформив видобуток бурштину офіційно на державному рівні.

Про це він заявив в ході свого виступу в Солом’янському райсуді Києва у п’ятницю.

"Під час усіх зустрічей з інвестором я дійсно вимагав, але не гроші – а документи, що це справжня компанія, вимагав оформлення видобутку бурштину на рівні прем’єр-міністра чи інших перших осіб, щоб не було корупції. Оце є вимагання коштів?" – обурився він.

Народний депутат підтвердив, що як секретар парламентського комітету з питань  фінансової політики та банківської діяльності дійсно зустрічався з багатьма приватними інвесторами, оскільки веде активну діяльність, і це абсолютно нормальна практика.

"В 50 європейських країнах практика безмитного входу інвестицій – це державний підхід. Хіба погано, що я хочу допомогти легалізувати великий бізнес і дозволити йому чесно працювати в державі?" – звернувся він до суду.

Максим Поляков зазначив, що в найближчі роки ніхто не зареєструє законопроект щодо легалізації приватного видобутку бурштину в Україні, оскільки це нелегальний бізнес, і хтось отримує відповідні кошти собі в кишеню.

"Хочу також спитати пана Ситника, чи не знає він, хто саме отримує ці кошти?" – сказав Поляков. 

"Злочин, який нібито мав місце, придумав сам Ситник, який штучно намагався мене в це втягнути, тому що не було жодних підстав говорити про те, що я був причетний до незаконного видобутку бурштину. І будь-яка стенограма наших зустрічей чітко це підтвердить", – підсумував Максим Поляков.

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua