Максим Бурбак: «Народний фронт» зосереджується на реформах
п’ятниця, 28 серпня 2015, 17:07

Рішення партії «Народний фронт» не висувати своїх кандидатів на місцеві вибори продиктоване необхідністю зосередитися на проведенні важливих реформ, а не передвиборчій боротьбі.

Про це повідомив голова парламентської фракції «Народний фронт» Максим Бурбак, коментуючи відповідну заяву лідера політичної сили, Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка.

«Ми обговорювали це рішення на Політраді партії. Арсеній Петрович сьогодні озвучив наше одноголосне рішення про те, що «Народний фронт» не висуватиме своїх кандидатів на місцеві вибори», - сказав Бурбак.

Він також наголосив, що «Народний фронт» закликає всі демократичні сили - як у парламенті, так і на місцевому рівні - до взаємного непоборювання.

«Для усіх демократичних сил найголовнішим принципом на виборах до місцевих рад повинно стати не допущення реваншу «регіоналів» та інших політичних сил, діяльність яких призвела до катастрофічних руйнівних наслідків в Україні», - наголосив Максим Бурбак.

За його словами, головним завданням «Народного фронту» є впровадження актуальних реформ та підвищення рівня життя кожного українця.

Бурбак також зазначив, що питання участі у місцевих виборах активно обговорювалося партійними осередками. 

«Ми розуміємо, що у нас є важливіші питання, а ті гідні кандидати, які представляють нашу політичну силу на місцях, будуть погоджені з нашими партнерами і представлятимуть нас в органах влади після виборів», - резюмував Максим Бурбак.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua