Міноборони довело, що заяви про начебто неякісні пластини для бронежилетів не відповідають дійсності. Результати експертизи направляються до ВР (відео)
середа, 24 лютого 2016, 14:12

Прем’єр-міністр України Арсеній, лідер «Народного фронту» Яценюк доручив направити результати експертизи пластин для бронежилетів, які закуповуються Міністерством оборони, до Парламенту та до депутата фракції «Батьківщина», який заявляв про закупівлю начебто неякісних пластин , що не відповідає дійсності. Про це Глава Уряду сказав на засіданні Кабінету Міністрів у середу, 24 лютого.

Арсеній Яценюк нагадав, що на минулому тижні під час засідання Верховної Ради України народний депутат від фракції «Батьківщини» заявив, що Міністерством оборони України начебто закуповуються неякісні пластини для бронежилетів. Глава Уряду повідомив, що прямо під час засідання Парламенту він зателефонував Головному військовому прокурору України Анатолію Матіосу «з тим, щоби було проведено відповідне розслідування».

Глава Уряду також дав доручення Міністерству оборони «невідкладно з'ясувати, чи відповідає ця інформація дійсності, чи вона неправдива, і доповісти Кабінету Міністрів України про результати такого розслідування».

На засіданні Уряду Перший заступник Міністра оборони України Іван  Руснак доповів про результати експертизи пластин для бронежилетів, які закуповуються Міноборони. Він повідомив, що пластини, які закуповує Міністерство, повністю відповідають стандартам і всім технічним критеріям четвертого класу захисту.

Арсеній Яценюк звернувся до Міноборони направити акт відповідних  випробувань до Парламенту,  до фракції «Батьківщина» і народному депутату Соболєву, «який робив заяву, що не відповідає дійсності», а також поінформувати персонально Голову Верховної Ради України.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua