Мінприроди - за впровадження електронних аукціонів на отримання спецдозволів користування надрами
четвер, 14 вересня 2017, 20:42

Мінприроди виступає за прозору та конкурентну процедуру отримання спеціальних дозволів на користування надрами шляхом проведення електронних торгів.

Про це заявив міністр екології та природних ресурсів, представник партії «Народний фронт» Остап Семерак, презентуючи на розширеному засіданні робочої групи з реформування ринку надрокористування перший пакет змін щодо спрощення ведення бізнесу та стимулювання інвестицій у галузь надрокористування в Україні.

«Ми переконані, що електронний формат аукціонів зможе забезпечити новий рівень прозорості та відкритості, а також дозволить залучити максимальну кількість учасників, що відповідно має позитивно позначитися на збільшенні надходжень до Державного бюджету», - сказав Остап Семерак. 

Очільник відомства додав, що  Мінприроди розглядає можливість запуску пілотного проекту з проведення аукціонів шляхом електронних торгів.

Також Мінприроди ініціює внесення ряду змін до постанов, які регулюють процедуру видачі спеціальних дозволів надрокористувачам.

«Потрібно максимально спростити цей процес та прибрати абсурдні бюрократичні перепони. Ми пропонуємо чіткі строки інформування про ухвалення рішення щодо дозволів та їх видачі. Наприклад, ми прописали, що надання (видача на руки) дозволу здійснюється протягом 15-ти робочих днів після сплати у повному обсязі збору за надання спеціального дозволу», - сказав Остап Семерак.

Перший пакет законодавчих змін щодо лібералізації ринку надрокористування, напрацьований Мінприроди, буде опубліковано на сайті міністерства та винесено на громадське обговорення. Після проходження всіх процедур та врахування конструктивних пропозицій і зауважень документи будуть передані на розгляд заінтересованих центральних органів виконавчої влади.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua