На зрив ухвалення закону про мову кинуто величезні сили, – Микола Княжицький (відео)
понеділок, 18 березня 2019, 13:09

Ті, хто намагаються зірвати ухвалення законопроекту про забезпечення функціонування української мови як державної, - виступають проти того, щоб Україна остаточно й назавжди звелася на ноги.

Про це заявив народний депутат фракції "Народний фронт", голова Комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький під час Погоджувальної ради.

"Минулого тижня ми відзначали 80-ту річницю утворення Карпатської України. Уроки історії для нас важливі: Конституція, яку прийняли українці Закарпаття, містила три основні положення - назва, державний устрій, державна мова. В нашій Конституції також є державна мова, але закону, який би імплементував її у всі сфери суспільного та державного життя, немає", – повідомив народний депутат.

"Тому поки ми не прийняли закон, який зараз обговорюється, фактично майбутнє нашої держави знаходиться під питанням. Ми вистоїмо, ми приймемо його. Але саме тому така велика кількість людей виступає проти цього закону, прикриваючись різноманітними причинами, що ці люди не хочуть, щоб українська держава остаточно та назавжди стала на ноги. Щоб ми більше ніколи не переживали таких трагедій, як перед Першою світовою війною", – зазначив голова профільного комітету.

За його словами, обов’язком народних депутатів є прийняти законопроект №5670-д.

"Вчора я був на суспільному радіо – це, мабуть, єдине медіа, куди мене як співавтора закону й керівника профільного комітету запросили обговорити законопроект. Зате на всіх інших телеканалах розповсюджується така величезна кількість фейків, страшилок і неправди про цей документ, що стає страшно, коли розумієш, які величезні сили кинуті на те, щоб цей закон не був прийнятий", – наголосив представник "Народного фронту".

"Тому я хочу подякувати і представнику БПП, який заявив, що закон буде проголосовано, і представникам інших фракцій – "Батьківщини", "Самопомочі" і "Волі народу", які підтримають цей закон у парламенті. Хочу попросити колег: давайте не будемо гальмувати й затягувати прийняття цього закону. Наша відповідальність – ухвалити його максимально швидко, максимально якісно, зберігши та утвердивши українську мову в нашому суспільстві", – підсумував Микола Княжицький.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua