НАБУ повинно розслідувати справу за заявами Онищенка, - Максим Бурбак (відео)
вівторок, 20 грудня 2016, 12:21

Національне антикорупційне бюро повинно розслідувати справу за заявами Онищенка, а не відбуватись примітивними поясненнями, чому вони цього не роблять.

Про це заявив керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак з трибуни парламенту.

"Закриваємо, прикриваємо, відкриваємо - це сленг працівника водоканалу, а не керівника органу по боротьбі з копупцією у вищих ешелонах влади", - наголосив Бурбак.

"Народний фронт" вимагає від НАБУ провести відкрите та публічне розслідування фактів, оприлюднених депутатом Онищенком. Ми не сприймаємо і ніколи не погодимось з будь-якими примітивними поясненнями про неможливість провести результативне розслідування", - наголосив він.

Максим Бурбак підкреслив, що слідчі НАБУ можуть отримати інформацію і в деяких депутатів, які активно поливати брудом екс-прем'єр-міністра Яценюка. 

"Слідчим НАБУ не треба далеко ходити - в цьому залі сидить такий собі "юний вождь" "простих людей" – нехай розкаже, звідки брав  гроші для своєї брудної кампанії, в тому числі й під вікнами Кабміну", - зазначив Максим Бурбак.

Він також підкреслив, що брудну кампанію, яку зараз розпочали  проти міністра Арсена Авакова та спікера Андрія Парубія, "чекає чергове фіаско".

"Потратите мільйони доларів, але ваша афера також лусне. Не плодіть "онищенків", бо самі від них постраждаєте. Як мінімум 70 депутатів в цьому залі мене почули", - резюмував він, апелюючи до тих народних депутатів, про яких йдеться в заявах Онищенка про підкуп нардепів. 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua