Народний депутат вимагає відкрити кримінальні справи проти осіб, причетних до розправи над Надією Савченко
середа, 9 березня 2016, 16:33

Держава має активно захищати своїх громадян і порушити кримінальні справи проти осіб, які викрали Надію Савченко і влаштували над нею судилище.

Про це заявив народний депутат фракції "Народний фронт" Георгій Логвинський.

"Дії, які сьогодні застосовуються російською владою щодо Надії Савченко, носять явний кримінально-правовий характер. Зокрема, це ст.146 КК України – "Незаконне позбавлення волі або викрадення людини", - зазначив він.

Народний депутат наголосив, що Надію Савченко фактично викрали, і сьогодні російські суди та прокурори здійснюють незаконні дії і порушують її право на свободу.

"Тому я вже сьогодні звернувся в прокуратуру з вимогою відкрити кримінальне провадження з цього факту та скласти список для притягнення до відповідальності осіб, які беруть участь у цьому ганебному судилищі нашого громадянина Надії Савченко", – додав представник "Народного фронту".

"Згідно законодавства України, покарання за злочин передбачає ув’язнення терміном від 5 до 10 років", – сказав Георгій Логвинський.

"Ми будемо притягувати всіх цих осіб до відповідальності, щоб російські найманці, які виконують волю свого шефа, усвідомлювали, що їхні дії не залишаться безкарними, і рано чи пізно світова спільнота притягне їх до відповідальності за злочинну діяльність", – резюмував народний депутат.

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua