"Народний фронт" ініціюватиме розширення санкцій проти Росії, - Максим Бурбак (відео)
понеділок, 3 жовтня 2016, 12:03

Фракція "Народний фронт" ініціюватиме ухвалення законопроекту щодо розширення санкцій проти Росії.

Про це наголосив керівник фракції Максим Бурбак під час Погоджувальної ради.

"Кремлівський режим продовжує свавілля. Час не лише продовжувати, а й розширювати санкції. "Народний фронт" ініціюватиме законопроект про розширення санкції проти Росії", - заявив Бурбак.

"Україна повинна задавати темп у розширенні міжнародного тиску на державу-агресора. Маємо розширити санкції і вимагати цього у наших міжнародних партнерів", - наголосив керівник фракції.

Він зазначив, що країна-агресор продовжує порушувати домовленості, обстрілює українських військових та мирне населення. Ще одним доказом для розширення санкцій, за словами Бурбака, стало безпідставне затримання у Москві українського журналіста Романа Сущенка.

"Сьогодні отримали ще один доказ, який не залишає жодних сумнівів, що санкції варто не лише продовжувати, а й розширювати. Закликаємо МЗС вжити всіх можливих заходів, щоб з'ясувати обставини затримання і умови утримання Романа Сущенка", - звернувся до Уряду Максим Бурбак. 

"Разом з цими вимогами маємо навести порядок в середині нашого інформаційного простору. "Народний фронт" вкотре наголошує на своїй вимозі – видворення за межі країни російського ляльковода Шувалова, який формує антиукраїнську політику телеканалу Інтер", - наголосив Максим Бурбак.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua