«Народний фронт» Львівщини ухвалив рішення про партійну мобілізацію (фоторепортаж)
четвер, 30 листопада 2017, 20:55

Львівська обласна організація ПП «Народний фронт» підтримала основні напрями політики партії на 2018-2019 роки, ухвалені черговим з’їздом партії, та прийняла рішення про мобілізацію партійного активу обласної організації.

Таким було рішення конференції Львівської обласної партійної організації «Народного фронту», що відбулася 30 листопада, повідомили в обласній прес-службі.

«Нашій політичній силі трохи більше трьох років. Ми розуміли, що не легко буде зберегти країну, зупинити економічне падіння країни, впроваджувати необхідні реформи, тримати фронт для всієї Західної Європи на сході з російським агресором і при цьому зберігати партійний рейтинг. Тому ми як відповідальна державницька політична сила прийняли рішення зосередитись на першому. Ми пожертвували своїм рейтингом для втілення тих реформ, які на початковому етапі не знаходять достатнього розуміння та підтримки серед громадян. Своїм завданням «Народний фронт», як і 2014-го року, бачить незалежну, демократичну, освічену та успішну Україну», – наголосив керівник Львівської обласної партійної організації Михайло Хміль.

За його словами, партія зробила чимало у відстоюванні національних інтересів, протидії російській пропаганді, енергетичній незалежності від РФ та націлена на подальший розвиток країни. Партія не знімає з порядку денного питання розширення санкцій проти агресора у співпраці з країнами ЄС і США та наполягає на запровадженні візового режиму з РФ.

Серед пріоритетів «Народного фронту» - також продовження реформи освіти і науки, запровадження загальнообов’язкового державного медичного страхування, системна реформа оплати праці, деполітизація і забезпечення якісної роботи антикорупційних органів.

Незважаючи на лідируючі позиції фракції у Верховній Раді (за результатами досліджень КВУ, VoxUkraine, громадянської мережі «Опора») «Народний фронт» як партія мало представлена у місцевих радах. Відтак Львівська обласна організація вирішила мобілізуватись, зобов’язавши місцеві парторганізації брати участь у всіх виборах до ОТГ.

«Я не знаю сильнішої партійної організації у Львівській області, аніж наша. Бо ми, попри всі труднощі та негаразди, залишаємось монолітною командою, в яку я вірю!», – підсумував Михайло Хміль.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua