"Народний фронт" наполягає на візовому режимі з Росією та курсі України в НАТО, – Максим Бурбак (відео)
вівторок, 6 червня 2017, 10:28

"Народний фронт" наполягає на прийнятті законопроекту про введення  візового режиму з Росією.

На цьому наголосив керівник фракції Максим Бурбак під час Погоджувальної ради.

"Народний фронт" наполягає на необхідності продовжувати політику санкцій проти агресора. Вимога "Народного фронту"  - це візовий режим з Росією. Йдеться про питання національної безпеки і оборони. Замах російського кілера на чеченських добровольців Адама Осмаєва і Аміну Окуєву беззаперечний свіжий аргумент на користь цього рішення", - наголосив керівник фракції.

Він також підкреслив необхідність прийняття змін до законів України, які забезпечать рух України до Північноатлантичного альянсу.

"Ми повинні також внести зміни в законодавство, якими маємо чітко зафіксувати: Україна прагне стати повноцінним членом НАТО. Законопроект передбачає внесення необхідних змін до законів України "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики" і "Про основи національної безпеки України". Ці зміни приберуть підстави для маніпуляцій і різночитань", - наголосив керівник фракції.

"Україна йде в НАТО. Це мета не лише України, а й життєвий інтерес держав Альянсу. Ми суттєво підсилимо східний фланг НАТО. Адже ми воюємо зараз не лише за Україну, ми воюємо за Євросоюз також", - заявив Максим Бурбак.  

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua