"Народний фронт" не дозволить залишити Чернівці без мера
середа, 25 липня 2018, 14:04

Чернівецька обласна організація політичної партії "Народний фронт" заявляє, що намагання групи депутатів Чернівецької міської ради усунути з посади законно обраного міського голову Олексія Капсрука – це зневага до чернівчан.

Про це йдеться у повідомленні партійної організації на сторінці у Facebook.

Як відомо, у 2014 році на виборах міського голови Олексій Каспрук отримав переконливу перемогу з результатом 54% голосів виборців. Сьогодні громада однозначно підтримує діяльність міського голови. На це вказують результати регулярних соціологічних опитувань мешканців Чернівців.

Однак, як зазначають у прес-службі місцевого партійного осередку, "перефарбовані члени "партії регіонів" у міськраді хочуть повторити сценарій 2011 року, коли вони так само незаконно усунули з посади тодішнього міського голову Чернівців Миколу Федорука".

Основною причиною такого "перевороту" у 2011 і зараз є бажання незаконно захопити і утримувати владу, зневажаючи волю більшості чернівчан.

"Колишні "регіонали" хочуть застосувати досвід 2011 року. Тоді їм вдалося провернути цю аферу під дахом режиму Януковича. Вони чомусь вирішили, що сьогодні так само можуть спотворити волевиявлення містян і нехтувати думкою чернівчан", - повідомляють у прес-службі обласної партійної організації "Народного фронту".

"Міська рада Чернівців, у якій заправляє купка перефарбованих "регіоналів", демонструє катастрофічну недієздатність. Замість того, аби займатися питаннями життєдіяльності і розвитку Чернівців, депутати переймаються лише тим, як усунути міського голову Каспрука. На жаль, це стало головним сенсом діяльності депутатів міської ради, паралізувало роботу міської ради і  заблокувало  вирішення важливих питань міста та його мешканців", - наголошують у місцевій організації.

"Народний фронт" наголошує, що в разі усунення Олексія Каспрука з посади міського голови народні депутати від політичної партії "Народний фронт" ініціюють розгляд питання про розпуск Чернівецької міськради у перші дні роботи дев’ятої сесії Верховної Ради", - зазначено у повідомленні.

"Таке рішення парламенту якнайкраще відповідатиме ситуації, що склалася у міській раді Чернівців, депутати якої цинічно і нахабно нехтують інтересами та волею громади міста", - резюмували у місцевому "Народному фронті". 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua