"Народний фронт" обурений брудною кампанією проти Тетяни Чорновол, - заява
вівторок, 7 березня 2017, 17:49

"Народний фронт" розцінює напад на нашу колегу, народного депутата Тетяну Чорновол, як велику ганьбу захованих у балаклави осіб, які вирішили, що мова силових дій сильніша за переконання.

Цими днями вся Україна стала свідком негідного смакування стихійного конфлікту, який виник між Тетяною Чорновол і групою агресивних протестувальників у зоні АТО. Наша колега без насильства й образ, але рішуче відстоювала свою політичну позицію. Якою б не була ця позиція, Тетяна Чорновол ЗАСЛУЖИЛА право бути почутою. Але замість розмови, діалогу і аргументів екзальтовані люди почали жбурляти у неї різний непотріб. Так чинять лише ті, у кого немає ані аргументів, ані слів, ані гідності і честі. І достатньо нікчемності, щоб боягузливо заховати своє обличчя.

Як наслідок, відео про напад на Чорновол було розміщено у соціальних мережах, і реакція окремих користувачів вразила не менше, аніж дії нападників.

Ми хочемо нагадати всім, хто зловтішався і зловтішається з того, як принижують нашу колегу, народного депутата, жінку і матір, вдову героя, який добровольцем пішов захищати нашу Україну. Знаємо, що 100 відсотків з тих, хто сьогодні ставить лайки під відео зі знущаннями, - не ризикували своїм життям, проникаючи на територію Межигір’я Януковича, щоб показати масштаби злодійської влади. Ви не жили у Будинку профспілок на Майдані, наближаючи перемогу Революції Гідності. Вас не били до півсмерті тітушки і не кидали у кювети бориспільської траси. Ви навряд чи ховали свого вбитого на фронті російськими снайпером чоловіка. Ви не були тією людиною, яка викрила і продовжує викривати десятки схем корупційних чиновників. Тетяна Чорновол - одна з тих моральних авторитетів, яких так мало у сучасній Україні. Якщо всього цього не знають, чи не розуміють люди, до яких звертається Тетяна, - їм має бути соромно.

"Народний фронт" обурений цією політичною провокацією.

Таня Чорновол викриває корупційні інтереси в начебто праведній і своєчасній кампанії протесту. Вона вказує на адвокатів Курченка і менеджерів Іванющенка, закамуфльованих під патріотів. Знаючи Тетяну, запевняємо: вона й надалі буде це робити. Вона йтиме з правдою проти медіа-трендів і політичної кон’юнктурою. Ви її не зупините. А ми й надалі будемо підтримувати нашу колегу.

"Народний фронт" також звертається до правоохоронних органів із вимогою встановити особу, яка здійснила напад на народного депутата, та міру відповідальності згідно із законодавством. 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua