"Народний фронт" починає збір підписів за внесення змін до Конституції (відео)
вівторок, 3 липня 2018, 10:54

Фракція "Народний фронт" ініціювала збір 150 підписів народних депутатів України для внесення змін в Конституцію.

Про це з трибуни парламенту заявив керівник фракції Максим Бурбак.

"Члени нашої фракції вже підписались у цих підписних листах. Ми закликаємо усіх народних депутатів - долучайтеся до цієї ініціативи і починаємо публічне прозоре обговорення змін до Конституції",  - звернувся він до парламентарів. 

Максим Бурбак нагадав, що "Народний фронт" уже третій рік поспіль закликає розпочати публічне обговорення змін до Конституції. 

"Ми говоримо не про незначні зміни, а про цілісний документ, який відповідатиме сучасним викликам, що постали перед нашою державою. Насамперед, йдеться про виконання  волі  українського  народу - закріплення в Конституції мети членства в НАТО і Євросоюзі", - наголосив керівник фракції.

"Окрім того лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк, як ініціатор цих змін, виступив з пропозицією конституційних новацій, які дозволять нарешті чітко розподілити повноваження центральних органів влади та підвищити ефективність державного управління в Україні", - підкреслив Максим Бурбак. 

Він закликав  народних депутатів долучитись до дискусії навколо змін до Конституції. 

"Звертаюся до всіх демократичних сил у парламенті: долучайтеся до конкретної дискусії щодо конституційних змін! Ми виступаємо за прозорий процес обговорення. "Народний фронт" пропонує не лише внести в Конституцію євроатлантичну ясність, а й запровадити реальну  систему стримувань і противаг у владі", - резюмував керівник фракції.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua