"Народний фронт" пропонує розвивати стартапи і облаштувати кордон з Росією за рахунок конфіскованих коштів Януковича (відео)
вівторок, 6 червня 2017, 13:22

"Народний фронт" пропонує направити 250 млн гривень від спецконфіскації коштів Януковича на підтримку українських стартапів, а саме - на створення національного Стартап Фонду України.

Про це з трибуни парламенту заявив керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак. 

"Це фонд для розробок в ІТ-галузі, які направлені на вирішення найбільших національних економічних і соціальних проблем. Такі фонди успішно працюють і приносять користь у США, Франції, Індії та інших країнах",  - підкреслив Бурбак. 

"Наші талановиті хлопці та дівчата повинні отримати  можливість розвивати українську  ІТ-галузь, тут отримати роботу і принести користь нашій економіці і своїй країні", - наголосив він.

Максим Бурбак також акцентував увагу про вимогу фракції направити 500 млн грн, отриманих від спецконфіскації, на інженерне облаштування кордону з Росією. 

"Я підкреслю, що за аналогічним українському проекту такі ж інженерні споруди на кордоні з Росією будує Литва та інші держави НАТО.  Закритий кордон з Росією – це гарантія національної безпеки", - наголосив керівник фракції.  


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua