«Народний фронт» вимагає ухвалити пенсійну реформу, яка збільшує пенсії 10 мільйонам громадян (відео)
понеділок, 2 жовтня 2017, 12:03

«Народний фронт» вимагає цього пленарного тижня ухвалити пенсійну реформу.

Про це під час Погоджувальної ради заявив керівник фракції Максим Бурбак.

Він підкреслив, що через навмисне затягування законопроектів окремими фракціями парламент не прийняв цю реформу до 1 жовтня.

«Через відвертий деструктив деяких опозиційних фракцій Верховна Рада не прийняла до 1 жовтня пенсійну реформу. Через це збільшення пенсій для мільйонів українських пенсіонерів опинилось під загрозою», - наголосив Максим Бурбак.

«Але я впевнений: парламентська коаліція, відповідальні депутати та  коаліційний Уряд зроблять усе, щоб наші пенсіонери отримали підвищену пенсію вже в цьому місяці», - підкреслив керівник фракції «Народний фронт».

Максим Бурбак також нагадав, що фракція відстоює принципи прозорості пенсійної реформи, справедливості та забезпечення якомога полегшеного перехідного періоду під час втілення реформи.

«Приймаємо судову реформу - і відразу переходимо до розгляду пенсійної. Щоб наша осінь реформ не перейшла в зиму. На догоду популістам, які давно саботують роботу Верховної Ради і щодуху працюють на дочасні вибори. Вони не приховують цього і заявляють про це відкрито», - резюмував керівник фракції. 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua