"Народний фронт" вимагає від Президента невідкладно скликати РНБО (доповнено)
четвер, 6 червня 2019, 11:58

"Народний фронт" звертається до Президента України Володимира Зеленського невідкладно скликати Раду національної безпеки і оборони, на якій обговорити питання відновлення територіальної цілісності України і на яких умовах це відбуватиметься.

Про це заявив Керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак.

"Ми звертаємося до Президента України Володимира Зеленського невідкладно скликати Раду національної безпеки і оборони, де обговорити відновлення територіальної цілісності України і умови відновлення територіальної цілісності України. Публічна позиція фракції "Народний фронт" – це може бути лише на українських умовах!",  - наголосив Максим Бурбак.

"Наступне. Звертаємось до Президента Зеленського, щоб він невідкладно вніс кандидатури голови СБУ, міністра оборони та міністра закордонних справ, адже вони є членами РНБО, і це відповідальність, згідно Конституції, проводити такі перемовини",  - зауважив керівник фракції "Народний фронт".

Керівник фракції також наголосив, що редагувати Нормандський формат можуть лише керівники держав, які входять до його складу, а не представники тристоронньої групи.

"Не представники тристоронньої контактної групи будуть редагувати Нормандський формат. Це можуть зробити лише президенти України, Франції, канцлер Німеччини та президент РФ", - зазначив Максим Бурбак.

"Треба невідкладно скликати Раду національної безпеки і оборони, де головним питанням має бути відновлення територіальної цілісності України, повернення Криму і Донбасу до України і на яких умовах буде це повернення", - сказав Максим Бурбак.

 

Керівник фракції також додав, що "Народний фронт" вважає за необхідне запросити на засідання РНБО голів парламентських фракцій. Адже Верховна Рада потім затверджуватиме прийняте рішення щодо національної безпеки та непорушності територіальної цілісності.

"І я раджу ще запросити голів фракцій Верховної Ради на засідання РНБО, щоб ми разом це рішення приймали. Щоб ми допомогли Президенту у відстоюванні інтересів України. Інакше не може бути. Лише Верховна Рада буде приймати рішення щодо відновлення територіальної цілісності і лише на умовах української держави", - резюмував він.  


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua