«Народний фронт» закликає світову спільноту виступити на підтримку Меджлісу, - Максим Бурбак (відео)
вівторок, 19 квітня 2016, 10:56

Фракція «Народний фронт», висловлює підтримку кримськотатарському народу та  закликає Верховну Раду України прийняти спільне звернення до світових лідерів виступити на підтримку Меджлісу.

Про це з парламентської трибуни заявив Голова фракції «Народний фронт» Максим Бурбак.

«Російська Федерація здійснила черговий злочин на українській землі проти наших співвітчизників і побратимів. Цей обурливий факт вимагає негайної реакції нашої дипломатії для того, щоб закликати світ до осуду та тиску на Кремль, який з кожним днем демонструє клінічні прояви безглуздості та своїх тоталітарних страхів», - заявив Максим Бурбак.

«Фракція «Народний фронт», висловлює підтримку кримськотатарському народу, його лідерові Рафату Чубарову, символові боротьби за права кримських татар  Мустафі Джемілєву, а також закликає Верховну Раду України прийняти спільне звернення до світових лідерів з тим, щоб світова спільнота не давала себе приспати брехливими промовами Путіна і Лаврова», - наголосив Голова фракції.

Він заявив, що заборона діяльності Меджлісу має стати чітким сигналом для  США та європейських країн не відновлювати співробітництво з Росією у військовій чи будь-якій іншій сфері, оскільки це дозволить Москві економічно посилюватися і надалі розгортати свої агресивні дії.

Максим Бурбак також наголосив, що боротьба за права кримських татар і повернення українських полонених додому - має стати пріоритетом для української влади.

«Боротьба за права кримських татар, боротьба за повернення Надії Савченко, а сьогодні мова йде про те, що звільнення з полону Надії стане фактично збереженням її життя, боротьба за повернення додому інших наших полонених патріотів має бути пріоритетом у діяльності української влади», -  підкреслив Бурбак.

Він нагадав, що Міністерство юстиції України отримало звернення від Надії, в якому вона просить розпочати процедуру її повернення в Україну. Міністр юстиції Павло Петренко вже розпочав необхідну роботу.

«Ми з великими оптимізмом сподіваємося на те, що зовсім скоро зможемо зустріти нашу героїчну Надію вільною», - підкреслив Бурбак. 

 

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua