Народного депутата Ігоря Гузя не пустили до Придністров’я на зустріч з українцями
четвер, 26 травня 2016, 10:00

Народному депутату фракції "Народний фронт" Ігорю Гузю 25 травня не дозволили в’їхати на територію невизнаної Придністровської Молдовської Республіки для зустрічі з українською діаспорою.

Гузь перебував із робочим візитом у Республіці Молдова у рамках роботи комітету Верховної Ради у закордонних справах.

Там відбулася низка зустрічей українських парламентарів, зокрема - з міністром закордонних справ Ліліан Дарій, віце-прем'єр міністром Георге Балан, депутатами молдовського парламенту, а також з представниками проєвропейської опозиції, зокрема - із колишнім прем'єр-міністром Юріє Лянке.

Також в приміщенні Посольства України відбулася зустріч з українською діаспорою. Українці, що проживають в Придністров'ї, запросили Ігоря Гузя відвідати Тирасполь.

Натомість на пункті пропуску на кордоні з Україною "Тирасполь— Гребеники", поблизу міста Бендери, представники придністровського КДБ повідомили народному депутату, що йому заборонено у в’їзді до Придністров'я, оскільки є у "списках осіб, в'їзд яких небажаний".

"Після моїх вимог надати якісь документи з цього приводу мене доправили в окреме приміщення, куди по черзі почали приїжджати керівники місцевого КДБ. Розмова велася про "Правий Сектор", Надію Савченко, Майдан, війну на Донбасі, жертви 2 травня 2014 року в Одесі. Таке враження, що зазомбовані КДБісти говорили виключно "темниками" з російських ЗМІ. Всю розмову записували на відеокамеру і тільки після довгих переговорів дозволили залишити території митного пункту", - сказав Ігор Гузь.

"На південних кордонах нашої країни знаходиться явно "ворожа" до України напівдержавна територія, яка тільки і чекає, як встромити ніж в спину. При тому, що в Придністров'ї проживає 33% українців", - зазначив народний депутат.

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua