Арсеній Яценюк: Наступного тижня члени Уряду щодня звітуватимуть про виконану за останній рік роботу (відео)
середа, 2 грудня 2015, 14:28

Із 7 грудня члени Уряду щодня звітуватимуть про виконану за останній рік роботу. 11 грудня Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк прозвітує про діяльність  Кабінету Міністрів України в парламенті. Про це Глава Уряду повідомив на засіданні Кабміну в середу, 2 грудня.

Арсеній Яценюк нагадав, що 11 грудня минає рік із часу затвердження Програми дій Кабінету Міністрів України, яка базувалася на коаліційній угоді: «Тоді коаліційну угоду підписували п’ять фракцій, зараз в коаліції залишилося чотири фракції. Не завжди підписи відповідали реальним діям. Але Уряд готовий до повного звіту перед українським народом і перед парламентом за все, що було зроблено протягом останніх 12 місяців».

Для цього з понеділка, 7 грудня,  щодня о 12:00 в Будинку Уряду міністри «будуть звітувати про ту роботу, яка була проведена, про виконання Програми дій Уряду, про те, що виконано в коаліційній угоді, а також розкажуть про те, що необхідно зробити в 2016 році».

Ці звіти поділені на чотири блоки: гуманітарний, безпековий, економічний і антикорупційний.

Лідер «Народного фронту» повідомив, що 11 грудня прийде до українського парламенту «звітувати і відповідати за діяльність всього українського Уряду».

 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua