Не вірте кремлівським маніпуляціям. Реванш не пройде, - Андрій Парубій (відео)
вівторок, 9 квітня 2019, 12:32

На початку ранкового засідання Верховної Ради її спікер Андрій Парубій спростував інформацію про скасування закону про перейменування релігійних організацій з духовним центром у країні-агресорі.

"Закон є чинний. Парафії московського Патріархату повинні законно і чесно називатися: Російська Православна Церква в Україні. І не ховатися під назвою Української Православної Церкви", - сказав представник "Народного фронту".

Також Андрій Парубій повідомив, що днями поширилися інформація про нібито рішення Окружного суду, яке стосується дій Голови Верховної Ради.

Спікер парламенту зазначив, що це рішення не є остаточним і "воно буде оскаржено згідно закону в апеляційній інстанції, а якщо буде потрібно – і в касаційній".

Нагадаємо, що 20 грудня 2018 року Верховна Рада України ухвалила закон про внесення змін до Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" щодо назви релігійних організацій (об'єднань), які входять до структури (є частиною) релігійної організації (об'єднання), керівний центр (управління) якої знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та/або тимчасово окупувала частину території України. 27 грудня 2018 року Закон набрав чинності.

Згідно з документом, релігійна організація (об'єднання), яка є частиною іншої структури, керівний центр якої знаходиться в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та тимчасово окупувала територію України, зобов'язана у своїй повній назві відображати відповідну приналежність.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua