Новий керівник «Укрнафти» має якнайшвидше приступити до виконання обов’язків і почати наводити порядок в цій компанії, – Арсеній Яценюк (відео)
середа, 16 вересня 2015, 15:55

Сьогодні Кабінет Міністрів схвалює пропозицію Міністерства енергетики та вугільної промисловості України щодо підписання контракту з новим керівником компанії «Укрнафта», - наголосив Прем’єр-міністр України, лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 16 вересня.

Він нагадав, що держава володіє 51% акцій «Укрнафти», а 49% - приватні інвестори.

Глава Уряду зазначив, що провів зустріч із новим Генеральним  директором ВАТ «Укрнафта» Марком Роллінзом: «Марк Роллінз погодився на те, щоби в контракті була чітка норма про те, що голова правління компанії «Укрнафта» бере на себе відповідні зобов’язання щодо ефективного управління компанією і виплати дивідендів, які належить державі. У тому числі це стосується погашення податкової заборгованості, яку має ця компанія».

Арсеній Яценюк наголосив на важливості того, аби наглядова рада компанії «Укрнафта», невідкладно зібралася, як це передбачено статутом і «щоб новий керівник негайно приступив до виконання своїх обов’язків і починав наводити порядок в цій компанії».


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua