Олег Кришин спростував свою причетність до тютюнової фабрики та готовий подати до суду за наклеп
п’ятниця, 22 червня 2018, 17:34

Представник фракції "Народний фронт" Олег Кришин повністю спростував  інформацію, поширену сьогодні у ЗМІ, щодо його зв’язку з тютюновою фабрикою у місті Жовті Води, та вважає це проявом конкурентної боротьби на тютюновому ринку України.

"По-перше, я, Кришин Олег Юрійович, не маю жодного відношення до тютюнової фабрики, розташованої у місті Жовті Води. По-друге, я вважаю, що цей, вилитий на мою адресу бруд, пов’язаний з конкурентною боротьбою на тютюновому ринку", - заявив він.

За словами парламентаря, інформація, яка була оприлюднена у ЗМІ, абсолютно нічим не підтверджена.

"Це конкурентна цинічна бізнес-війна, яку намагаються упакувати у політичну обгортку з метою додаткового тиску", - сказав він.

"Ще раз наголошую: я не маю жодного відношення до власності цієї компанії (тютюнової фабрики, - Ред.), я не маю жодного відношення до бізнесу цієї компанії. Єдине - я, як депутат-мажоритарник,  підтримую те, що у місті створюються робочі місця, і що ця компанія у такий складний для країни час відкрила виробництво і створила понад 200 робочих місць", - заявив представник фракції «Народний фронт».

"Жодного відношення ні до політики, ні до "Народного фронту", ні до народного депутата Олега Кришина ця інформація не має", - резюмував він.

Разом з тим Олег Кришин заявив, що "у випадку продовження цієї брудної інформаційної кампанії проти нього особисто та партії "Народний фронт" він залишає за собою право подати до суду для захисту честі та гідності".

 

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua