Опубліковані російські документи про план нової війни проти України мають стати сигналом для консолідації українського суспільства, - Олег Медуниця
середа, 17 червня 2015, 18:55

У засобах масової інформації були оприлюднені документи, які свідчать про план російських бойовиків продовжувати агресію проти України. Вони не мають бути проігнорованими.

Про це сьогодні заявив на брифінгу в парламенті народний депутат фракції «Народний фронт» Олег Медуниця.

Зокрема, він нагадав, що народний депутат з фракції "Народний фронт" Антон Геращенко оприлюднив документально підтверджені дані, з джерел у владі РФ, про детально прописаний план військового вторгнення, з описом захоплення нових територій України.

За словами депутата, це означає, що наказ Кремля на виконання цього плану може бути відданий у будь-яку мить і розпочнеться війна.

«Оприлюднені документи – це відповідь тим, хто розповідає, що Уряд начебто прикривається війною. Вона може початися у будь-який момент. І де в такому разі будуть ці критиканти?», - зазначив депутат.

Олег Медуниця звернувся до депутатів з інших фракцій парламенту із закликом припинити популістичний самопіар.

«Ми не маємо права, йдучи назустріч популістам, спустошувати напрацьований Урядом запас фінансової міцності. Захистити країну - завдання номер один, - наголосив представник «Народного фронту». - Пора припинити всі розмови про негайне витрачання коштів, накопичених Урядом на рахунках Держказначейства, – на жаль, вони можуть терміново знадобитися на оборонні цілі", – резюмував Медуниця.

 

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01001, м. Київ-1, вул. Велика Житомирська, 20
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua