Олександр Горбунов відвідав відбірковий турнір FIRST LEGO League у Кропивницькому (фоторепортаж)
понеділок, 11 лютого 2019, 15:01

Народний депутат фракції "Народний фронт" Олександр Горбунов взяв участь у відбірковому турнірі з робототехніки FIRST LEGO League 2019 у м. Кропивницький "Вперед на орбіту!", який відбувся у Льотній академії НАУ.

Як повідомили у прес-службі Кіровоградської обласної партійної організації, минулими вихідними у льотній академії Кропивницького демонстрували неабиякі таланти 12 дитячих команд з Кіровоградської, Полтавської, Дніпропетровської, Одеської та Миколаївської областей.

Хлопці і дівчата віком від 9 до 16 років доводили журі, що саме їх роботи, LEGO-моделі та інноваційні ідеї-стартапи, - найкращі, і саме вони заслуговують бути у фіналі.

Турнір відвідав і народний депутат України Олександр Горбунов.

"Коли я почув про цей захід, то відчув неабияку гордість і радість від того, що моє рідне місто причетне до розвитку дитячої інженерії. Думаю, якби Олег Костянтинович Антонов мав всі ті можливості, що мають ці юні винахідники, то його славетна "Мрія" підіймала б, мабуть, не 250, а тисячу тонн", – зазначив він у вітальному слові.

"Дуже хочу, щоб ці талановиті діти ніколи не втрачали цікавість до нового, до знань, і використовували широкий простір нових засобів і можливостей. Нехай їх мрії здійсняться!", – підсумував народний депутат.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua