Олександр Романовський взяв участь у презентації унікального вітчизняного агропродукту – органічного добрива
четвер, 13 грудня 2018, 15:42

Народний депутат фракції "Народний фронт" Олександр Романовський взяв участь у презентації-практикумі унікального вітчизняного агропродукту – органічного добрива, розробленого запорізькими ученими-агрономами та агрохіміками-ґрунтознавцями.

Про це повідомили в прес-службі Запорізької обласної партійної організації.

Широкій публіці продукт представили, безпосередньо, розробники та виробники. "Водорозчинне органічне добриво "Гумілін" вітчизняного виробництва – унікальне, просте у використанні та природне, не шкідливе для довкілля при його застосуванні. На цим продуктом працювали провідні запорізькі учені-агрономи та агрохімікі-ґрунтознавці. Польові випробування цього добрива у різних регіонах України довели його універсальність та ефективність", – зазначили у прес-службі.

Це перший такий захід, спрямований на практичну підтримку аграріїв регіону, наголосив у вступному слові Олександр Романовський. За його словами, наступного року планується провести цілу низку практикумів та семінарів, що сприятимуть успішному розвитку малого та середнього бізнесу на селі.

Про нагальні проблеми сільгоспвиробників, зокрема, що стосується добрив, а це здебільшого імпортні, розповіли представники ведучих агрофірм Запорізької області. Вони запевнили, що воліють застосовувати продукт вітчизняного виробництва.

Також на презентації-практикумі були порушені питання щодо підвищення тарифів на вантажні перевезення, оподаткування та мораторію на продаж землі.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua