Олександр Турчинов: Держава високо цінує професіоналізм і вірність військовому обов’язку розвідників
субота, 20 жовтня 2018, 11:40

Секретар Ради національної безпеки і оборони України, один з лідерів партії "Народний фронт" Олександр Турчинов привітав особовий склад Управління розвідки адміністрації Державної прикордонної служби з 15-ю річницею з дня створення.

"Упродовж усього періоду свого функціонування Управління стояло на сторожі національних інтересів України. У лютому 2014 року керівники Управління були одними з небагатьох, які не зрадили і не перейшли на бік агресора, як це зробило керівництво СБУ, СЗР, МВС та інших силових структур", - сказав Секретар РНБО України.

За його словами, із загостренням ситуації на сході України співробітники Управління у стислі терміни розгорнули дієву агентурну мережу та змогли здобути значний обсяг корисної розвідувальної інформації.

За словами Олександра Турчинова, протягом останніх років уся розвідувальна спільнота України добилася кардинального підвищення ефективності у проведенні спеціальних заходів та добуванні потрібної керівництву держави інформації.

"Завдяки вашій самовідданій та наполегливій роботі створено надійний кордон, що є одним з ключових елементів безпеки країни. Держава високо цінує ваш професіоналізм і вірність військовому обов’язку!", - заявив він.

"Ситуація вимагає постійного вдосконалення системи прикордонної розвідки", - наголосив Секретар РНБО України, визначивши основні напрямки розвитку та посилення спроможностей прикордонної розвідки.

"Упевнений, що особовий склад Управління і в подальшому гідно виконуватиме всі завдання, які визначив український народ і керівництво держави", - сказав Олександр Турчинов під час вручення розвідникам за дорученням Президента України державних нагород.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua