Олександр Турчинов: Головний ситуаційний центр РНБО перебуває під надійною охороною та працює в штатному режимі
вівторок, 28 травня 2019, 22:22

Головний ситуаційний центр Ради національної безпеки і оборони України перебуває під надійною охороною та працює в штатному режимі.

Про це сказав екс-Секретар РНБО України, один з лідерів "Народного фронту" Олександр Турчинов у своєму коментарі.

За його словами, сьогодні новопризначений Секретар РНБО України Олександр Данилюк на своїй сторінці у Фейсбуці показав відсутність комп’ютерної техніки в приміщеннях, детально не пояснивши глядачам, де відбувається ця зйомка.

"У зв’язку із його призначенням Секретарем РНБО України у наших громадян може виникнути підозра, що ці проблеми стосуються Апарату РНБО. Хочу підкреслити, що наведений Данилюком відеоматеріал жодним чином не має відношення до РНБО. Він був знятий в окремих приміщеннях Адміністрації Президента України на вулиці Банковій", - сказав Олександр Турчинов.

"Головний ситуаційний центр РНБО, який знаходиться на вулиці Болбочана, та обладнання приміщень працівників РНБО перебувають під надійною охороною та працюють в штатному режимі. Коли Олександр Данилюк потрапить на своє робоче місце в Апараті РНБО, він зможе в цьому переконатися", - резюмував екс-Секретар РНБО України.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua