Олександр Турчинов із зони ведення бойових дій: Останній тиждень побив сумний рекорд за кількістю обстрілів наших позицій (фоторепортаж, відео)
п’ятниця, 25 травня 2018, 09:04

У зв’язку із загостренням ситуації на сході України протягом останнього тижня Секретар Ради національної безпеки і оборони України, один з лідерів "Народного фронту" Олександр Турчинов прибув на українські позиції в зоні проведення операції Об’єднаних сил.

Секретар РНБО України провів нараду з військовим керівництвом та керівниками силових структур щодо ефективності протидії російській агресії в умовах переходу від антитерористичної операції до операції Об’єднаних сил.

За словами Турчинова, протягом тижня сталася найбільша за останні півроку кількість обстрілів не лише позицій Збройних Сил України, а й населених пунктів.

"Використовується заборонена Мінськими угодами артилерія, танки, реактивні системи залпового вогню", - сказав він, додавши, що обстріли української території велися вглиб до 30 кілометрів, внаслідок чого були знищені цивільна інфраструктура. Є загиблі не тільки серед військових, але й серед мирного населення.

Окрім того, Олександр Турчинов повідомив, що українська розвідка спостерігає активну концентрацію російських військ у безпосередній близькості до українсько-російського кордону, що свідчить "про підготовку російським військово-політичним керівництвом масштабних провокацій та наступальних дій, які можуть розпочатися в будь-який час".

Секретар РНБО України побував на позиціях 24-ї окремої механізованої бригади імені Данила Галицького в районі Горлівки, де останнім часом зафіксовано найбільшу щільність обстрілів та військових провокацій з боку російсько-терористичних військ.

Перебуваючи в епіцентрі бойових дій в районі селища Зайцеве, а також селища Південне, яке було взято під контроль українськими військовими, Олександр Турчинов наголосив, що попри постійні провокації з боку російсько-окупаційних військ "наші бійці не лише гідно втримали оборону, а й значно покращили свої позиції з метою мінімізації втрат серед особового складу та цивільного населення".

"Після початку операції Об‘єднаних сил значно покращилася координація військових з Національною гвардією, Національною поліцією, СБУ та прикордонниками, тобто покращилися ефективність та результативність застосування силового потенціалу для захисту нашої країни від агресії РФ на сході", - сказав Турчинов.

"Українські військові готові до рішучої протидії будь-яким провокаціям з боку російсько-окупаційних військ", - підсумував Секретар РНБО України. 


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua