Олександр Турчинов: Конституція - це Основний закон держави, наріжний її камінь, на якому можна будувати таку Україну, якої варта наша нація
четвер, 28 червня 2018, 08:28

Вітання Секретаря Ради національної безпеки і оборони України з Днем Конституції України

Щиро вітаю з Днем Конституції України!

Конституційному процесу України понад 300 років – Конституція Пилипа Орлика закріпила демократичні традиції козацтва, багато у чому випередивши свій час.

Чинна Конституція ухвалена понад 20 років тому. Але тільки зараз ми повною мірою починаємо відчувати та розуміти ціну і значення її першої статті: "Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава". Суверенність і незалежність не даються ніколи безкоштовно, їх доводиться виборювати, платити за них найвищу ціну - життя найкращих синів і доньок України.

Розуміючи цінність того, що ми маємо, і небезпеки, з якими стикається наша держава, ми повинні об’єднуватися заради відбудови нашої країни. Гасло Майдану зараз як ніколи актуально – "Поки ми єдині, ми - непереможні!".

Вважаю, що закріплення в Конституції стратегічної мети - членства у Європейському Союзі і Північноатлантичному Альянсі, ще більше консолідуватиме Україну.

Конституція - це Основний закон держави, наріжний її камінь, на якому можна будувати таку Україну, якої варта наша нація - вільну, незалежну, справедливу та європейську державу рівних можливостей та вільних людей!

Зі святом!

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua