Олександр Турчинов: Наш пріоритет – високоточна ракетна зброя (відео)
четвер, 11 квітня 2019, 15:21

Наш пріоритет – високоточна, насамперед ракетна зброя.

Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України, один з лідерів "Народного фронту" Олександр Турчинов у своєму виступі на 12-му Київському Безпековому Форумі, який проходить у Києві за підтримки Фонду Арсенія Яценюка "Відкрий Україну".

"Нарощування ракетного потенціалу нашої країни є актуальним питанням в умовах руйнації Російською Федерацією Договору про ракети середньої і меншої дальності, - сказав він. - Руйнація цього Договору є потужним поштовхом для виведення гонки озброєнь на новий рівень. Але насамперед це означає, що ракети меншої і середньої дальності погрожують, в першу чергу, саме нашій країні".

У цьому контексті Секретар РНБО України підкреслив, що одночасний сумарний ракетний залп з боку РФ для нанесення прямого удару по Україні сьогодні складає 364 ракети комплексів "Іскандер", "Калібр" тощо.

"Це виклик для нас, і наше завдання – протидіяти небезпеці", - наголосив Турчинов. "Тому важливим пріоритетом є подальший розвиток ракетного щита нашої країни, створення нових ракетних систем", - заявив він, поінформувавши про успішні випробування крилатих ракет та сучасних ракетних комплексів минулого тижня, "значно зміцнили наш оборонний потенціал та здатність надійно захистити Азовське і Чорноморське узбережжя України".


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua