Олександр Турчинов: Після роботи снайперів УДО у зоні АТО з’явився міф про американський спецназ під Слов’янськом (фото, відео)
вівторок, 15 січня 2019, 14:11

Секретар Ради національної безпеки і оборони України, один з лідерів "Народного фронту" Олександр Турчинов привітав особовий склад Управління державної охорони України з професійним святом – 27-ю річницею створення УДО, та вручив державні нагороди і сертифікати на квартири.

Виступаючи перед офіцерами УДО, Олександр Турчинов наголосив, що у часи важких для нашої держави випробувань - військового протистояння, терористичних загроз і провокацій, - щоденна робота військових УДО є прикладом патріотизму, професіоналізму, та справжнього героїзму.

"Ви обрали професію, яка вимагає залізної витримки та відданості своїй державі! Щиро вдячний за мужність, волю до перемоги та віддане служіння країні!", - сказав він.

Секретар РНБО України згадав, як на початку військової агресії з боку Російської Федерації саме військові УДО одними з перших стали в проломі за Україну.

"Навесні 2014 року армія ще не була готова до активного захисту України: не вистачало одягу, зброї, засобів захисту, необхідно було навчити та провести злагодження першої хвилі мобілізації. Саме тоді, зменшивши до критичного рівня охорону державних органів влади, я відправив зведений підрозділ військовослужбовців УДО на чолі з їх керівником і снайперською групою на схід, де вони мужньо та професійно знищили ворожі сили, зупинивши їх наступ. Тоді у росіян і з’явився міф про американських спецпризначенців, які їх розбили під Слов’янськом", - зазначив Турчинов.

Секретар РНБО висловив переконання, що військовослужбовці УДО "завжди залишатимуться взірцем сумлінного, професійного виконання військового обов’язку і службових завдань, та відданої служби Україні", і вручив державні нагороди та сертифікати на квартири.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua