Олександр Турчинов провів зустріч з Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм
вівторок, 7 травня 2019, 21:21

Секретар Ради національної безпеки і оборони України, один з лідерів "Народного фронту" Олександр Турчинов провів зустріч з Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм.

Під час зустрічі співрозмовники обговорили важливість капеланського служіння для зміцнення духовних та патріотичних основ українського війська. Окрему увагу сторони приділили необхідності ухвалення Закону України "Про військове капеланство", розгляд якого повинен розпочатися на найближчому пленарному тижні, та обговорили його основні положення.

На думку Секретаря РНБО України та Предстоятеля Помісної Української Православної Церкви, діяльність військових капеланів, які знаходяться поруч з бійцями, має бути унормована на законодавчому рівні, щоб забезпечити їм умови служіння та соціальні гарантії.

За словами Олександра Турчинова, Православна Церква України "робить надзвичайно багато для того, щоб підтримати дух наших бійців на передовій".

"Ваша допомога на фронті надзвичайно цінна та необхідна", - сказав Секретар РНБО України, дякуючи Блаженнішому Митрополиту за роботу, яку проводить духовенство Помісної Української Православної Церкви.

Своєю чергою, Його Блаженство наголосив, що "Українська Церква та армія і надалі будуть єдині у протидії агресії проти нашої країни".

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua