Олександр Турчинов: Росія робитиме усе, аби не допустити просування України у напрямку євроатлантичної інтеграції (відео)
четвер, 7 червня 2018, 13:16

Секретар Ради національної безпеки і оборони України, один з лідерів "Народного фронту" Олександр Турчинов вважає можливим внесення змін до Конституції України щодо євроінтеграційного та євроатлантичного курсу.

Виступаючи на ІХ Національному експертному форумі у Києві, Олександр Турчинов зазначив, що "перспектива вступу України в НАТО лякає Путіна, оскільки це позбавляє його можливості проводити військові операції проти нашої країни".

Водночас він зауважив, що і багато хто з партнерів України "бояться нашої присутності в НАТО, оскільки тоді вони отримують загрозу військового конфлікту з РФ".

"Росія робитиме усе, аби не допустити просування України у напрямку євроатлантичної інтеграції. Але хто такий Путін, що він визначатиме долю України? Нехай російські пропагандисти коментують його вислови, - сказав він на прохання прокоментувати заяви президента РФ, - а ми повинні робити свою справу, просуватися у напрямку європейської і євроатлантичної інтеграції".

Відповідаючи на запитання, Секретар РНБО України висловив переконання, що внесення змін до Конституції України щодо євроінтеграційного та євроатлантичного курсу є можливим. За його словами, необхідно провести всеукраїнський референдум, "і якщо українці підтримають цю тезу, ми повинні імплементувати її до Конституції".


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua