Олександр Турчинов щодо погроз Путіна українській державності: Українська держава є і буде!
четвер, 7 червня 2018, 17:42

Незалежно від погроз російського президента українська держава є і буде.

Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України, один з лідерів "Народного фронту" Олександр Турчинов, коментуючи висловлювання президента РФ Путіна під час "прямої лінії".  

До В. Путіна зателефонував з окупованого Донбасу переляканий громадянин Росії, який входить до складу російсько-терористичних угруповань, і висловив "побоювання, що українська армія може піти в наступ під час Чемпіонату світу з футболу", на що президент РФ заявив, що подібні дії можуть призвести до важких наслідків для української державності в цілому.

"Українська державність базується на мужності, патріотизмі та вірі мільйонів вільних українців, здатних її захистити і зберегти свободу, демократію та незалежність для своїх дітей. Це принципова відмінність нашої державності від російської, яка здатна існувати виключно в тоталітарних умовах, коли опричники, жандарми, чекісти та КДБісти стискають їх ґратами та колючим дротом від розповзання. Російська "державність" лежить на кістках мільйонів закатованих та сплюндрованих безневинних життів", - сказав Олександр Турчинов.

Секретар РНБО зазначив, що "незалежно від стогнань переляканих російських найманців та погроз російського президента, українські військові будуть діяти адекватно загрозам, а українська держава є і буде, незалежно від маніакальних бажань імперських реваншистів".

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua