Олександр Турчинов: Україна розбудовує сучасну європейську модель сектору безпеки і оборони
четвер, 31 січня 2019, 18:27

Секретар Ради національної безпеки і оборони України, один з лідерів Політичної партії "Народний фронт" Олександр Турчинов провів зустріч з групою іноземних стратегічних радників високого рівня з питань оборонної реформи при Комітеті реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України.

На зустрічі були присутні радники: зі США - генерал-лейтенант Кіт Дейтон, з Великої Британії - генерал Нік Паркер, з Німеччини - генерал-лейтенант Фолькер Халбауер та з Канади - Виконавчий директор із зовнішніх зв’язків і партнерства в Канадській академії оборони Міністерства національної оборони Джилл Сінклер.

Cторони обговорили питання реформування сектору безпеки і оборони України та перспективи входження нашої країни до Північноатлантичного Альянсу.

За словами Олександра Турчинова, незважаючи на війну, Україна реформує сектор безпеки і оборони за стандартами НАТО.

"Ми не чекаємо, поки закінчиться війна, щоб завершити реформування і перейти на стандарти НАТО", - сказав Секретар РНБО України, додавши, що нещодавно ухвалено ініційований РНБО України Закон "Про національну безпеку України", що заклав фундамент побудови сучасної європейської моделі сектору безпеки і оборони нашої держави.

"Для нашої держави стратегічна мета - стати повноправним членом НАТО, а в перспективі - ЄС. Ми розуміємо, скільки ще потрібно працювати для досягнення цієї мети, але готові до цього", - підсумував Турчинов.

Своєю чергою стратегічні радники зазначили, як багато Україна зробила для реформування сектору безпеки і оборони.

"Ми бачимо всі ті зусилля, які ви докладаєте до реформування, і підтримуємо комплексний міжвідомчий загальний підхід до цього важливого питання. Ми тут, щоб забезпечити Україні найкращі шанси для майбутнього вступу в НАТО", - зазначив радник з США, генерал-лейтенант Кіт Дейтон.

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua