Олександр Турчинов: Виробництво сучасної та ефективної зброї неможливе без фундаментальних наукових досліджень (фоторепортаж, відео)
четвер, 6 грудня 2018, 12:14

Виробництво сучасної та ефективної зброї неможливе без фундаментальних наукових досліджень.

Про це сказав Секретар Ради національної безпеки і оборони України, один з лідерів "Народного фронту" Олександр Турчинов, відкриваючи виставку-презентацію науково-технічних розробок і технологій установ НАН України "Наука – обороні та безпеці держави", присвячену ювілейній даті – 100-річчю заснування Національної академії наук України.

На виставці були представлені результати роботи академічних наукових закладів та спільні розробки українських вчених з підприємствами ДК "Укроборонпром" та "Лігою оборонних підприємств України".

За словами Олександра Турчинова, впровадження наукових досліджень та інновацій у виробництві нового озброєння і військової техніки – "єдиний шлях побудови надійної системи захисту країни та забезпечення армії сучасним озброєнням і військовою технікою".

"Виставка стане майданчиком для опрацювання нових програм співпраці вчених Національної академії наук і Міністерства оборони, Генерального штабу ЗСУ, Державного космічного агентства та Держконцерну "Укроборонпром" а також приватних підприємств оборонно-промислового комплексу", - сказав він.

На думку Секретаря РНБО України, представлені на цій виставці розробки повинні отримати високу оцінку наших військових: "Це і принципово нова броня для наших танків і БТР, і системи протидії ворожим ракетам, і нові маскуючі покриття, які дозволяють залишатися невидимими навіть в інфрачервоному спектрі світла, і багато інших винаходів, що значно зміцнять наш оборонний потенціал".

За його словами, знаменним є те, що відкриття виставки відбувається в День Збройних Сил України: "фактично ця виставка - це привітання наших славетних воїнів з їх професійним святом від науковців".

"Для протидії військовій агресії жорстокого та сильного ворога замало мужності, професіоналізму та патріотизму наших солдат та офіцерів, їм необхідна нова сучасна ефективна зброя та військова техніка, а це неможливо без глибоких наукових досліджень та розробок", - зазначив Турчинов.

"Без мобілізації наукового потенціалу нації, без перетворення інтелекту країни на потужну зброю ми не зможемо перемогти в цій війні. Це найважливіша проблема і пріоритетне завдання", - резюмував він.

Більше фото можна переглянути ТУТ


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua