Олександр Турчинов: Зупинити агресивну ядерну країну від масштабного вторгнення може лише потужна сучасна зброя стримування
середа, 11 квітня 2018, 14:21

«В умовах сучасного світу кожен має розраховувати на власні сили. На слабких не зважають, їх повчають, принижують і використовують! Тільки сильна Україна може змусити себе поважати і зважати на свої національні інтереси! Таку Україну ми повинні разом будувати», - заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України, один із лідерів партії «Народний фронт» Олександр Турчинов в інтерв’ю виданню «Гордон».

Олександр Турчинов заявив, що ядерне роззброєння «було нашою історичною помилкою». «Дані нам гарантії безпеки навіть не варті паперу, на якому були написані», - наголосив він.

Олександр Турчинов пояснив, що поки наша країна не стала членом НАТО, необхідно розраховувати тільки на власні сили.

«Що може зупинити агресивну ядерну країну від масштабного вторгнення? Тільки потужна сучасна зброя стримування здатна вражати ворога на будь-якій відстані, - наголосив він. - На моє особисте переконання, це завдання треба розв’язати у пріоритетному порядку. І ні в кого у світі немає ні морального, ні юридичного права не погодитися із цією позицією».

Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua