Олександр Турчинов зустрівся з Віце-прем'єр-міністром Республіки Молдова з питань реінтеграції Георге Беланом (фото, відео)
п’ятниця, 21 липня 2017, 19:44

Секретар Ради національної безпеки і оборони України, один із лідерів партії "Народний фронт" Олександр Турчинов провів зустріч з Віце-прем'єр-міністром Республіки Молдова з питань реінтеграції Георге Беланом.

Під час зустрічі співрозмовники обговорили питання поглиблення співробітництва між країнами в сфері безпеки і оборони.

Окремо сторони обговорили питання гібридної агресії РФ проти України та Молдови.

«Гібридна агресія РФ проти суверенної країни почалася у 1992 році з Молдови», - сказав Олександр Турчинов, підкресливши, що невиконання РФ міжнародних зобов’язань щодо виводу своїх військових з Придністров’я є одним з факторів дестабілізації безпекової ситуації в Європі.

Співрозмовники обговорили також комплекс заходів та координацію дій у безпекових питаннях з метою стабілізації ситуації в регіоні.

Г. Белан наголосив, що Україна подає Молдові «гарний приклад протидії агресії, зокрема, боротьби з російською пропагандою».

«Ми ухвалили проект закону щодо обмеження мовлення інформаційних програм з тих країн, які не підписали Європейську конвенцію з транскордонного телебачення», - пояснив він.

Крім того, сторони висловили зацікавленість щодо координації дій для відновлення територіальної цілісності України та Молдови і забезпечення безпеки в Європі.


Слідкуйте за діяльністю команди "Народного Фронту"
в соціальних мережах

Зв'язок

Головний офіс

01021, м. Київ-21, вул. Кловський узвіз, 7
(044) 359 0763
press@nfront.com.ua